GalaxySoccerClub GalaxySoccerClub
Sweet Monday Championship
Έναρξη: 25/09/2012
Λήξη: 30/11/1999
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ (M.O) ΠΑΘΗΤΙΚΟ (M.O) ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
1 Magoufana 50 149 (7.5) 70 (3.5) 79 20 17 - 1 - 2
2 Menidi City FC 47 128 (6.4) 73 (3.7) 55 20 16 - 1 - 3
3 Futus 40 93 (4.7) 58 (2.9) 35 20 14 - 0 - 6
4 Άγιοι 38 118 (5.9) 85 (4.3) 33 20 12 - 2 - 6
5 Σκορπιός 36 96 (4.8) 98 (4.9) -2 20 12 - 0 - 8
6 Kenda Victoria 34 90 (4.5) 76 (3.8) 14 20 11 - 1 - 8
7 Όθωνας 25 95 (4.8) 109 (5.5) -14 20 8 - 1 - 11
8 Difi Νέα Ερυθραία 19 81 (4.1) 131 (6.6) -50 20 6 - 1 - 13
9 Ionia City 16 31 (1.6) 43 (2.2) -12 20 6 - 0 - 14
10 Teskoro 12 52 (2.6) 139 (7.0) -87 20 4 - 0 - 16
11 Losampalos 1 17 (0.9) 68 (3.4) -51 20 0 - 1 - 19
ΣΚΟΡΕΡ
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ Goals
 1 Χρήστος Ντάλης (Magoufana) 32
 2 Σπύρος Τούσης (Άγιοι) 28
 2 Ηλίας Χούμος (Άγιοι) 28
 3 Δημήτρης Νικολετάκης (Kenda Victoria) 24
 3 Βασίλης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 24
 4 Κερατάς Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 22
 4 Τζέλος Σπαρτάκ (Όθωνας) 22
 5 Λέντιον Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 21
 5 Κώστας Βήχας (Magoufana) 21
 6 Χρήστος Αργυρόπουλος (Magoufana) 18
 6 Άντι Λούτζα (Σκορπιός) 18
 7 Λευτέρης Κορδάς (Kenda Victoria) 17
 8 Γιάννης Κορδάς (Kenda Victoria) 16
 8 Πέτρος Κοτσέκου (Σκορπιός) 16
 9 Αλέξης Γκαμπέσης (Όθωνας) 15
 10 Ανέστης Κολέβας (Όθωνας) 14
 10 Ταξιάρχης Γκαμπέσης (Magoufana) 14
 11 Δημήτρης Φαφούτης (Difi Νέα Ερυθραία) 13
 11 Κώστας Σουσάνης (Futus) 13
 11 Δημήτρης Κασιμάτης (Menidi City FC) 13
 11 Κώστας Ρέλλος (Άγιοι) 13
 11 Δημήτρης Χριστόπουλος (Futus) 13
 11 Βασίλης Τσολακίδης (Άγιοι) 13
 12 Σεϊτ Κορέση (Ionia City) 12
 13 Μιχάλης Κατσούρης (Futus) 11
 13 Λεωνίδας Λέζος (Magoufana) 11
 14 Αλέξανδρος Πρίφτης (Ionia City) 10
 14 Μάριος Ντάτης (Kenda Victoria) 10
 14 Λεωνίδας Τζέλο (Σκορπιός) 10
 14 Θεοτόκης Κοκαβέσης (Όθωνας) 10
 14 Σπύρος Πουλάκος (Futus) 10
 14 Γαλάνης Χρήστος Παριανός (Menidi City FC) 10
 15 Χρήστος Πρεβέντης (Difi Νέα Ερυθραία) 9
 15 Νίκος Καραγιώργος (Magoufana) 9
 15 Γιώργος Μιμηλίδης (Magoufana) 9
 16 Χάρης Ριζόπουλος (Magoufana) 8
 16 Πίου Αλέξανδρος Καλαμιώτης (Menidi City FC) 8
 16 Χεντέλας Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 8
 16 Στέφανος Κολιός (Άγιοι) 8
 17 Γιώργος Τσιρδήμος (Άγιοι) 7
 17 Δημήτρης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 7
 17 Ερμάλ Αράπι (Difi Νέα Ερυθραία) 7
 17 Περικλής Κουτρουμπής (Άγιοι) 7
 17 Πάνος Ζώτος (Όθωνας) 7
 18 Αντώνης Ζιμπέρης (Σκορπιός) 6
 18 Άγγελος Καρκαγκέλης (Losampalos) 6
 18 Θοδωρής Μάννας (Σκορπιός) 6
 18 Βλάσης Παπαπετρόπουλος (Kenda Victoria) 6
 18 Παναγιώτης Στεργιάκης (Teskoro) 6
 18 Γκένι Κόντο (Kenda Victoria) 6
 18 Αλέκος Σελένι (Σκορπιός) 6
 18 Λουκάς Πανουργιάς (Futus) 6
 18 Γιάννης Κάπρης (Magoufana) 6
 19 Μόντι Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 5
 19 Μάριος Γκίκας (Σκορπιός) 5
 19 Στέργιος Ανδρεανίδης (Teskoro) 5
 19 Έντι Σουλολάρι (Difi Νέα Ερυθραία) 5
 19 Γιάννης Βάνια (Futus) 5
 19 Παύλος Πετρής (Kenda Victoria) 5
 19 Βασίλης Κόρλος (Όθωνας) 5
 19 Μιχάλης Χριστοδούλου (Teskoro) 5
 19 Ανδρέας Τσίτσος (Magoufana) 5
 19 Κλέιντι Χαλιλάι (Ionia City) 5
 20 Σταμάτης Κίλης (Kenda Victoria) 4
 20 Γιώργος Ρήγας (Teskoro) 4
 20 Χρήστος Στεργιάκης (Teskoro) 4
 20 Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 4
 20 Μιχάλης Κούρτης (Futus) 4
 20 Μαρίνος Τσάνι (Kenda Victoria) 4
 20 Σπύρος Γκαμπέσης (Όθωνας) 4
 20 Γιώργος Πετρής (Kenda Victoria) 4
 20 Παναγιώτης Σκοπάς (Όθωνας) 4
 20 Παναγιώτης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 4
 21 Χρήστος Λάμπρου (Teskoro) 3
 21 Γιώργος Τζώρτζης (Teskoro) 3
 21 Ερρίκος Κασαμπής (Ionia City) 3
 21 Σταμάτης Αντωνόπουλος (Magoufana) 3
 21 Σταμάτης Ξενοφών (Magoufana) 3
 21 Μιχάλης Γκολιόσης (Ionia City) 3
 21 Κριστιάν Κελιώτης (Όθωνας) 3
 21 Λουτσιάν Ντίμα (Futus) 3
 21 Σάββας Κλίνης (Difi Νέα Ερυθραία) 3
 21 Κώστας Βερεράκης (Futus) 3
 21 Λουκάς Κακόγιαννος (Futus) 3
 21 Σαλικάι Ρολάντ (Difi Νέα Ερυθραία) 3
 21 Δημήτρης Σκοπάς (Όθωνας) 3
 22 Δημήτρης Κρανιώτης (Σκορπιός) 2
 22 Μπογαϊτης Δημήτρης Μήτρου (Menidi City FC) 2
 22 Όλι Ντίφι (Difi Νέα Ερυθραία) 2
 22 Κλέιντι Αλιάι (Σκορπιός) 2
 22 Λάκης Βαγιανός (Losampalos) 2
 22 Βαλάντης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 2
 22 Έλβις Ρέτσι (Kenda Victoria) 2
 22 Θοδωρής Σμυρναίος (Kenda Victoria) 2
 22 Γιώργος Δανόπουλος (Kenda Victoria) 2
 22 Κώστας Μπέκρας (Menidi City FC) 2
 22 Γιάννης Πληγορόπουλος (Teskoro) 2
 22 Γιώργος Παριανός (Menidi City FC) 2
 22 Κώστας Καλαμιώτης (Menidi City FC) 2
 22 Γιάννης Πρίφτης (Losampalos) 2
 22 Έκτορας Παναγιωτόπουλος (Kenda Victoria) 2
 22 Γιώργος Τζέλο (Σκορπιός) 2
 22 Βίκτωρ Ντίμα (Futus) 2
 23 Βασίλης Σαμπάνης (Kenda Victoria) 1
 23 Θανάσης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 23 Νίκος Παπαγγέλου (Teskoro) 1
 23 Δημήτρης Παπαγγέλου (Teskoro) 1
 23 Αρμάντ Μουκολάρι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 23 Μάνος Ηρακλής (Kenda Victoria) 1
 23 Ανέστης Μπικούλης (Όθωνας) 1
 23 Λάζαρος Κυργιάκης (Όθωνας) 1
 23 Τάσος Στεφανάκης (Losampalos) 1
 23 Γιάννης Ντούκας (Σκορπιός) 1
 23 Φακμίρ Μαρινάκης (Menidi City FC) 1
 23 Βασίλης Χριστοδούλου (Ionia City) 1
 23 Μάριος Γκούλιος (Όθωνας) 1
 23 Ντόνι (Ionia City) 1
 23 Ντέννις Τζέλο (Σκορπιός) 1
 23 Βαλάντης Μιχαλόπουλος (Menidi City FC) 1
 23 Μ.Γ. Zενέλης (Kenda Victoria) 1
 23 Θεόδωρος Λάμπρου (Teskoro) 1
 23 Έρβιν (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 23 Ανδρέας Ντίφι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 23 Κλόντι (Futus) 1
 23 Μηνάς Κότσης (Όθωνας) 1
 23 Τζίμη Τσάνι (Kenda Victoria) 1
 23 Βασίλης Βασιλειάδης (Losampalos) 1
 23 Δημήτρης Τσουλούφος (Kenda Victoria) 1
 23 Βασίλης Κορδάς (Kenda Victoria) 1
 23 Γιώργος Γερασίμου (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 23 Νικόλας Μουζάκης (Άγιοι) 1
 23 Θανάσης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 23 Αρμάντο Ντάτης (Kenda Victoria) 1
ASSISTS
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Βασίλης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 8
 1 Πέτρος Κοτσέκου (Σκορπιός) 8
 2 Κώστας Βήχας (Magoufana) 7
 3 Χρήστος Ντάλης (Magoufana) 6
 4 Παναγιώτης Σκοπάς (Όθωνας) 5
 4 Γιώργος Τσιρδήμος (Άγιοι) 5
 5 Χεντέλας Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 4
 5 Γαλάνης Χρήστος Παριανός (Menidi City FC) 4
 5 Ανδρέας Τσίτσος (Magoufana) 4
 5 Σπύρος Τούσης (Άγιοι) 4
 5 Πίου Αλέξανδρος Καλαμιώτης (Menidi City FC) 4
 5 Ηλίας Χούμος (Άγιοι) 4
 6 Ταξιάρχης Γκαμπέσης (Magoufana) 3
 6 Δημήτρης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 3
 6 Χάρης Ριζόπουλος (Magoufana) 3
 6 Άντι Λούτζα (Σκορπιός) 3
 6 Παναγιώτης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 3
 6 Στέφανος Κολιός (Άγιοι) 3
 6 Χρήστος Αργυρόπουλος (Magoufana) 3
 6 Λέντιον Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 3
 6 Σπύρος Πουλάκος (Futus) 3
 6 Λεωνίδας Λέζος (Magoufana) 3
 7 Βασίλης Γιακουβάκης (Losampalos) 2
 7 Γιώργος Πετρής (Kenda Victoria) 2
 7 Βαγγέλης Βάγγερ (Kenda Victoria) 2
 7 Γιάννης Πληγορόπουλος (Teskoro) 2
 7 Νίκος Παπαγγέλου (Teskoro) 2
 7 Κλόντι (Futus) 2
 7 Δημήτρης Φαφούτης (Difi Νέα Ερυθραία) 2
 7 Ανέστης Κολέβας (Όθωνας) 2
 7 Λεωνίδας Τζέλο (Σκορπιός) 2
 7 Ερμάλ Αράπι (Difi Νέα Ερυθραία) 2
 7 Αλέξανδρος Πρίφτης (Ionia City) 2
 7 Δημήτρης Χριστόπουλος (Futus) 2
 7 Γιώργος Μιμηλίδης (Magoufana) 2
 7 Λευτέρης Κορδάς (Kenda Victoria) 2
 7 Δημήτρης Κασιμάτης (Menidi City FC) 2
 7 Αλέκος Σελένι (Σκορπιός) 2
 8 Αλέξης Γκαμπέσης (Όθωνας) 1
 8 Θεόδωρος Λάμπρου (Teskoro) 1
 8 Μιχάλης Κατσούρης (Futus) 1
 8 Γιούρι Βάσκο (Ionia City) 1
 8 Σάββας Κλίνης (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 8 Κώστας Βερεράκης (Futus) 1
 8 Γιώργος Γερασίμου (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 8 Σταμάτης Κίλης (Kenda Victoria) 1
 8 Μόντι Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 8 Βασίλης Τσολακίδης (Άγιοι) 1
 8 Δημήτρης Κρανιώτης (Σκορπιός) 1
 8 Λουκάς Πανουργιάς (Futus) 1
 8 Περικλής Κουτρουμπής (Άγιοι) 1
 8 Ντέννις Τζέλο (Σκορπιός) 1
 8 Μάριος Ντάτης (Kenda Victoria) 1
 8 Γιάννης Πρίφτης (Losampalos) 1
 8 Δημήτρης Σκοπάς (Όθωνας) 1
 8 Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 8 Κλέιντι Αλιάι (Σκορπιός) 1
 8 Μιχάλης Κούρτης (Futus) 1
 8 Κώστας Σουσάνης (Futus) 1
 8 Σεϊτ Κορέση (Ionia City) 1
 8 Κώστας Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 8 Πάνος Ζώτος (Όθωνας) 1
 8 Χρήστος Κοτσιόπουλος (Kenda Victoria) 1
 8 Λουκάς Κακόγιαννος (Futus) 1
 8 Βασίλης Σαμπάνης (Kenda Victoria) 1
 8 Τζέλος Σπαρτάκ (Όθωνας) 1
 8 Γιώργος Συμεωνίδης (Άγιοι) 1
 8 Βαλάντης Μιχαλόπουλος (Menidi City FC) 1
 8 Μαρίνος Τσάνι (Kenda Victoria) 1
 8 Κλέιντι Χαλιλάι (Ionia City) 1
 8 Βασίλης Χριστοδούλου (Ionia City) 1
 8 Θοδωρής Μάννας (Σκορπιός) 1
 8 Γιώργος Μεζάνι (Kenda Victoria) 1
 8 Δημήτρης Μαρνέρης (Kenda Victoria) 1
MVP (MOST VALUABLE PLAYER)
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Χρήστος Ντάλης (Magoufana) 6
 2 Σπύρος Τούσης (Άγιοι) 4
 2 Ηλίας Χούμος (Άγιοι) 4
 3 Κερατάς Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 3
 3 Λευτέρης Κορδάς (Kenda Victoria) 3
 3 Δημήτρης Κασιμάτης (Menidi City FC) 3
 4 Κώστας Σουσάνης (Futus) 2
 4 Χρήστος Αργυρόπουλος (Magoufana) 2
 4 Γιάννης Κορδάς (Kenda Victoria) 2
 4 Ανέστης Κολέβας (Όθωνας) 2
 4 Μάριος Ντάτης (Kenda Victoria) 2
 4 Γιώργος Πετρής (Kenda Victoria) 2
 4 Κώστας Βήχας (Magoufana) 2
 4 Χεντέλας Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 2
 4 Αλέξανδρος Πρίφτης (Ionia City) 2
 4 Πέτρος Κοτσέκου (Σκορπιός) 2
 4 Δημήτρης Χριστόπουλος (Futus) 2
 4 Ταξιάρχης Γκαμπέσης (Magoufana) 2
 4 Αλέξης Γκαμπέσης (Όθωνας) 2
 4 Σεϊτ Κορέση (Ionia City) 2
 5 Μάριος Γκίκας (Σκορπιός) 1
 5 Αλέκος Σελένι (Σκορπιός) 1
 5 Όλι Ντίφι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 5 Θοδωρής Μάννας (Σκορπιός) 1
 5 Χάρης Ριζόπουλος (Magoufana) 1
 5 Γαλάνης Χρήστος Παριανός (Menidi City FC) 1
 5 Λεωνίδας Τζέλο (Σκορπιός) 1
 5 Παύλος Πετρής (Kenda Victoria) 1
 5 Κλέιντι Χαλιλάι (Ionia City) 1
 5 Άντι Λούτζα (Σκορπιός) 1
 5 Θεοτόκης Κοκαβέσης (Όθωνας) 1
 5 Μ.Γ. Zενέλης (Kenda Victoria) 1
 5 Γιώργος Παριανός (Menidi City FC) 1
 5 Βασίλης Τσολακίδης (Άγιοι) 1
 5 Λουκάς Πανουργιάς (Futus) 1
 5 Περικλής Κουτρουμπής (Άγιοι) 1
 5 Μάριος Γκούλιος (Όθωνας) 1
 5 Γιώργος Μιμηλίδης (Magoufana) 1
 5 Λέντιον Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 5 Βασίλης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 5 Μιχάλης Κούρτης (Futus) 1
MIP (MOST IMPORTANT PLAYER FOR THE LOSERS)
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Τζέλος Σπαρτάκ (Όθωνας) 4
 1 Πέτρος Κοτσέκου (Σκορπιός) 4
 2 Παναγιώτης Στεργιάκης (Teskoro) 3
 2 Σπύρος Πουλάκος (Futus) 3
 2 Χρήστος Πρεβέντης (Difi Νέα Ερυθραία) 3
 2 Λέντιον Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 3
 2 Γιώργος Τζώρτζης (Teskoro) 3
 3 Παναγιώτης Σκοπάς (Όθωνας) 2
 3 Βασίλης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 2
 3 Δημήτρης Χριστόπουλος (Futus) 2
 3 Άντι Λούτζα (Σκορπιός) 2
 3 Κριστιάν Κελιώτης (Όθωνας) 2
 3 Αλέξανδρος Πρίφτης (Ionia City) 2
 3 Δημήτρης Νικολετάκης (Kenda Victoria) 2
 3 Άγγελος Καρκαγκέλης (Losampalos) 2
 3 Στέργιος Ανδρεανίδης (Teskoro) 2
 3 Γιώργος Τσιρδήμος (Άγιοι) 2
 3 Ερμάλ Αράπι (Difi Νέα Ερυθραία) 2
 4 Χρήστος Στεργιάκης (Teskoro) 1
 4 Χρήστος Λάμπρου (Teskoro) 1
 4 Σαλικάι Ρολάντ (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 4 Βασίλης Τσολακίδης (Άγιοι) 1
 4 Λεωνίδας Τζέλο (Σκορπιός) 1
 4 Θεοτόκης Κοκαβέσης (Όθωνας) 1
 4 Νίκος Παπαγγέλου (Teskoro) 1
 4 Μιχάλης Χριστοδούλου (Teskoro) 1
 4 Έντι Σουλολάρι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 4 Δημήτρης Φαφούτης (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 4 Γιώργος Ρήγας (Teskoro) 1
 4 Νικόλαος Καναρίδης (Teskoro) 1
 4 Έλβις Ρέτσι (Kenda Victoria) 1
 4 Ανέστης Κολέβας (Όθωνας) 1
 4 Κερατάς Γιάννης Καλαμιώτης (Menidi City FC) 1
 4 Περικλής Κουτρουμπής (Άγιοι) 1
 4 Γιώργος Μιμηλίδης (Magoufana) 1
 4 Γιάννης Πρίφτης (Losampalos) 1
 4 Έλτον Πλάκου (Σκορπιός) 1
 4 Μόντι Αϊντινάι (Difi Νέα Ερυθραία) 1
 4 Χάρης Ριζόπουλος (Magoufana) 1
 4 Λευτέρης Κορδάς (Kenda Victoria) 1
 4 Γιώργος Μεζάνι (Kenda Victoria) 1
ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ