GalaxySoccerClub GalaxySoccerClub
OSHEE CUP
Έναρξη: 15/02/2016
Λήξη: 23/06/2016
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ

  Το σήμα "/" διαχωρίζει την ομάδα που αποχώρησε από το πρωτάθλημα (αριστερά του "/") με την ομάδα που την αντικατέστησε (δεξιά του "/")

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ (M.O) ΠΑΘΗΤΙΚΟ (M.O) ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
1 Pistol Lille F.C. 36 81 (5.8) 71 (5.1) 10 14 9 - 1 - 4
2 Pitogyro C.F. 25 66 (4.7) 49 (3.5) 17 14 7 - 4 - 3
3 Koilers FC 23 62 (4.8) 52 (4.0) 10 13 7 - 2 - 4
4 Athletico Ambaleiro 21 67 (4.8) 67 (4.8) 0 14 6 - 3 - 5
5 Aftermorph F.C. 19 63 (4.8) 69 (5.3) -6 13 6 - 1 - 6
6 420 18 61 (5.1) 55 (4.6) 6 12 5 - 3 - 4
7 Balldogs 10 54 (3.9) 70 (5.0) -16 14 3 - 1 - 10
8 Xalkidonians F.C 10 13 (1.3) 53 (5.3) -40 10 (+4) 0 - 0 - 10
ΣΚΟΡΕΡ
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ Goals
 1 Γιάννης Βιδάλης (Pistol Lille F.C.) 30
 2 Βαγγέλης Γρίβας (Koilers FC) 27
 3 Ανδρέας Κατσούλης (Aftermorph F.C.) 26
 4 Νίκος Λαϊνας (Pitogyro C.F.) 21
 5 Δημήτρης Μαξιλάρης (420) 18
 5 Γιώργος Πατεράκης (Balldogs) 18
 6 Βασίλης Βογατσάς (Athletico Ambaleiro) 17
 6 Νίκος Σχίζας (Pistol Lille F.C.) 17
 7 Γιώργος Κυριακός (Pistol Lille F.C.) 12
 7 Σταύρος Παυλόπουλος (Aftermorph F.C.) 12
 7 Σάββας Θωμαίδης (Pistol Lille F.C.) 12
 8 Ζόμπολας (420) 10
 9 Πάνος Δοξαστάκης (Athletico Ambaleiro) 8
 9 Βασίλης Σκαφίδας (420) 8
 9 Γιάννης Μαρκόπουλος (Pitogyro C.F.) 8
 9 Κώστας Μπετόγλου (Pitogyro C.F.) 8
 10 Κώστας Βογατσάς (Athletico Ambaleiro) 7
 10 Νίκος Ζέβλας (Pitogyro C.F.) 7
 10 Μάριος Καμπόλης (Pitogyro C.F.) 7
 10 Σπύρος Κουτσάϊ (Balldogs) 7
 10 Δημήτρης Δουδουμόπουλος (Athletico Ambaleiro) 7
 11 Μάκης Παπαδημητρίου (Koilers FC) 6
 11 Κώστας Θεοχάρης (Koilers FC) 6
 12 Μ.Γ. Zενέλης (Balldogs) 5
 12 Κωνσταντίνος Κρητικός (Xalkidonians F.C) 5
 12 Μάνος Δημητρέλλης (Athletico Ambaleiro) 5
 12 Τόλης Μπαλμπούζης (Balldogs) 5
 12 Παρασκευόπουλος (420) 5
 12 Ξενής Μαστροδούκας (Pitogyro C.F.) 5
 12 Γιώργος Στεφανίδης (Balldogs) 5
 13 Παπαδόπουλος (Aftermorph F.C.) 4
 13 Δημήτρης Συρίγος (Pistol Lille F.C.) 4
 13 Σταύρος Σιώτος (420) 4
 13 Μηνάς Σαμόγλου (Koilers FC) 4
 13 Αγγελος Καραχάλιος (Xalkidonians F.C) 4
 13 Νώντας Μπαλμπούζης (Balldogs) 4
 13 Αντώνης Αμπατζής (Aftermorph F.C.) 4
 14 Γιώργος Καλογεράκος (Aftermorph F.C.) 3
 14 Πέτρος Καλούδης (Balldogs) 3
 14 Ιωάννης Βασιλάκης (Aftermorph F.C.) 3
 14 Βασίλης Ρίζος (Athletico Ambaleiro) 3
 14 Βαγγέλης Βαρέλης (Pistol Lille F.C.) 3
 14 Μανώλης Κακούρας (Aftermorph F.C.) 3
 14 Νικόλας Συρμαλής (420) 3
 14 Νίκος Αγγελογιαννάκης (Athletico Ambaleiro) 3
 14 Χάρης Παπαδόπουλος (Athletico Ambaleiro) 3
 14 Βασίλης Παπαδημητρίου (Athletico Ambaleiro) 3
 15 Κώστας Κουκουβαϊδης (Aftermorph F.C.) 2
 15 Βασίλης Κουλούτζος (Athletico Ambaleiro) 2
 15 Βασίλης Γκέρτσος (Xalkidonians F.C) 2
 15 Παντελής Κοτρόζος (Koilers FC) 2
 15 Βασίλης Μήτρος (Athletico Ambaleiro) 2
 15 Σκαράκης (Koilers FC) 2
 15 Ανδρέας Χρυσανθακόπουλος (Aftermorph F.C.) 2
 15 Χρονόπουλος (420) 2
 15 Βασίλης Νόβας (Koilers FC) 2
 16 Γιώργος Αναστασάκος (420) 1
 16 Νίκος Κακανιάρης (Balldogs) 1
 16 Νίκος Μεταξωτός (Koilers FC) 1
 16 Βασίλης Ράλλης (Xalkidonians F.C) 1
 16 Γ Νόβας (Koilers FC) 1
 16 Αντώνης Ζιμπέρης (Balldogs) 1
 16 Γιώργος Χιώτης (420) 1
 16 Στεργιάρης (Aftermorph F.C.) 1
 16 Βασίλης Γρηγοράκης (Balldogs) 1
 16 Αναστάσης Μπιμπής (Pistol Lille F.C.) 1
 16 Γιολδάσης (420) 1
 16 Γιώργος Αντωνίου (Koilers FC) 1
 16 Νίκος Ρούσσος (Athletico Ambaleiro) 1
 16 Χριστοδουλίδης (420) 1
 16 Χρήστος Γρίβας (Koilers FC) 1
 16 Νίκος Στυλιανού (420) 1
 16 Βαγγέλης Μαυρόπουλος (Xalkidonians F.C) 1
 16 Ηλίας Μπούρης (Balldogs) 1
 16 Στάθης Πετριτάκης (Pitogyro C.F.) 1
 16 Τσίπρας (Pitogyro C.F.) 1
ASSISTS
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Ανδρέας Κατσούλης (Aftermorph F.C.) 8
 2 Νίκος Λαϊνας (Pitogyro C.F.) 7
 2 Βαγγέλης Γρίβας (Koilers FC) 7
 3 Δημήτρης Μαξιλάρης (420) 6
 3 Γιάννης Βιδάλης (Pistol Lille F.C.) 6
 4 Βασίλης Βογατσάς (Athletico Ambaleiro) 5
 4 Σταύρος Παυλόπουλος (Aftermorph F.C.) 5
 5 Δημήτρης Συρίγος (Pistol Lille F.C.) 4
 5 Βασίλης Σκαφίδας (420) 4
 5 Γιώργος Κυριακός (Pistol Lille F.C.) 4
 5 Αντώνης Αμπατζής (Aftermorph F.C.) 4
 5 Δημήτρης Δουδουμόπουλος (Athletico Ambaleiro) 4
 5 Νίκος Ζέβλας (Pitogyro C.F.) 4
 6 Γιώργος Καλογεράκος (Aftermorph F.C.) 3
 6 Βασίλης Μήτρος (Athletico Ambaleiro) 3
 6 Μ.Γ. Zενέλης (Balldogs) 3
 6 Ξενής Μαστροδούκας (Pitogyro C.F.) 3
 6 Νικόλας Συρμαλής (420) 3
 6 Κώστας Θεοχάρης (Koilers FC) 3
 7 Βαγγέλης Βαρέλης (Pistol Lille F.C.) 2
 7 Γιάννης Μαρκόπουλος (Pitogyro C.F.) 2
 7 Γιώργος Στεφανίδης (Balldogs) 2
 7 Μανώλης Κακούρας (Aftermorph F.C.) 2
 7 Βασίλης Νόβας (Koilers FC) 2
 7 Ζόμπολας (420) 2
 7 Γιολδάσης (420) 2
 7 Νίκος Ρούσσος (Athletico Ambaleiro) 2
 7 Κώστας Κουκουβαϊδης (Aftermorph F.C.) 2
 7 Γιώργος Πατεράκης (Balldogs) 2
 7 Αναστάσης Μπιμπής (Pistol Lille F.C.) 2
 7 Νίκος Σχίζας (Pistol Lille F.C.) 2
 7 Νώντας Μπαλμπούζης (Balldogs) 2
 7 Παπαδόπουλος (Aftermorph F.C.) 2
 7 Χάρης Παπαδόπουλος (Athletico Ambaleiro) 2
 7 Βασίλης Παπαδημητρίου (Athletico Ambaleiro) 2
 7 Μηνάς Σαμόγλου (Koilers FC) 2
 8 Κώστας Μπετόγλου (Pitogyro C.F.) 1
 8 Τόλης Μπαλμπούζης (Balldogs) 1
 8 Μάριος Καμπόλης (Pitogyro C.F.) 1
 8 Γιώργος Αντωνίου (Koilers FC) 1
 8 Βασίλης Ρίζος (Athletico Ambaleiro) 1
 8 Βασίλης Γκέρτσος (Xalkidonians F.C) 1
 8 Σάββας Θωμαίδης (Pistol Lille F.C.) 1
 8 Πέτρος Καλούδης (Balldogs) 1
 8 Χρήστος Γρίβας (Koilers FC) 1
 8 Γ Νόβας (Koilers FC) 1
 8 Βασίλης Ράλλης (Xalkidonians F.C) 1
 8 Νίκος Αγγελογιαννάκης (Athletico Ambaleiro) 1
 8 Παρασκευόπουλος (420) 1
 8 Γιώργος Χιώτης (420) 1
MVP (MOST VALUABLE PLAYER)
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Ανδρέας Κατσούλης (Aftermorph F.C.) 3
 1 Βαγγέλης Γρίβας (Koilers FC) 3
 1 Βασίλης Βογατσάς (Athletico Ambaleiro) 3
 1 Γιάννης Βιδάλης (Pistol Lille F.C.) 3
 2 Γιώργος Κυριακός (Pistol Lille F.C.) 2
 2 Νίκος Λαϊνας (Pitogyro C.F.) 2
 3 Νίκος Ζέβλας (Pitogyro C.F.) 1
 3 Νίκος Σχίζας (Pistol Lille F.C.) 1
 3 Νίκος Μεταξωτός (Koilers FC) 1
 3 Αντώνης Αμπατζής (Aftermorph F.C.) 1
 3 Σάββας Θωμαίδης (Pistol Lille F.C.) 1
 3 Σταύρος Παυλόπουλος (Aftermorph F.C.) 1
 3 Μηνάς Σαμόγλου (Koilers FC) 1
 3 Πάνος Δοξαστάκης (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Βασίλης Γκέρτσος (Xalkidonians F.C) 1
 3 Μάκης Παπαδημητρίου (Koilers FC) 1
 3 Μάριος Καμπόλης (Pitogyro C.F.) 1
 3 Γιάννης Μαρκόπουλος (Pitogyro C.F.) 1
 3 Βασίλης Ρίζος (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Παναγιώτης Συρίγος (Xalkidonians F.C) 1
 3 Βασίλης Σκαφίδας (420) 1
 3 Παρασκευόπουλος (420) 1
 3 Ζόμπολας (420) 1
 3 Κώστας Μπετόγλου (Pitogyro C.F.) 1
 3 Δημήτρης Δουδουμόπουλος (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Νώντας Μπαλμπούζης (Balldogs) 1
 3 Βασίλης Παπαδημητρίου (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Γιώργος Πατεράκης (Balldogs) 1
 3 Νικόλας Συρμαλής (420) 1
MIP (MOST IMPORTANT PLAYER FOR THE LOSERS)
ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
 1 Δημήτρης Μαξιλάρης (420) 4
 2 Γιώργος Στεφανίδης (Balldogs) 2
 2 Νίκος Λαϊνας (Pitogyro C.F.) 2
 2 Δημήτρης Συρίγος (Pistol Lille F.C.) 2
 2 Στέλιος Λαϊνας (Pitogyro C.F.) 2
 2 Πέτρος Καλούδης (Balldogs) 2
 2 Βασίλης Ρίζος (Athletico Ambaleiro) 2
 2 Βαγγέλης Γρίβας (Koilers FC) 2
 3 Μάκης Παπαδημητρίου (Koilers FC) 1
 3 Γιώργος Κυριακός (Pistol Lille F.C.) 1
 3 Παντελής Κοτρόζος (Koilers FC) 1
 3 Ανδρέας Κατσούλης (Aftermorph F.C.) 1
 3 Νίκος Σχίζας (Pistol Lille F.C.) 1
 3 Γιώργος Καλογεράκος (Aftermorph F.C.) 1
 3 Κωνσταντίνος Κρητικός (Xalkidonians F.C) 1
 3 Βασίλης Σκαφίδας (420) 1
 3 Μανώλης Κακούρας (Aftermorph F.C.) 1
 3 Ιωάννης Βασιλάκης (Aftermorph F.C.) 1
 3 Αγγελος Καραχάλιος (Xalkidonians F.C) 1
 3 Κώστας Βογατσάς (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Παναγιώτης Συρίγος (Xalkidonians F.C) 1
 3 Τόλης Μπαλμπούζης (Balldogs) 1
 3 Μ.Γ. Zενέλης (Balldogs) 1
 3 Σταύρος Παυλόπουλος (Aftermorph F.C.) 1
 3 Γιάννης Βιδάλης (Pistol Lille F.C.) 1
 3 Χρονόπουλος (420) 1
 3 Ζόμπολας (420) 1
 3 Χάρης Παπαδόπουλος (Athletico Ambaleiro) 1
 3 Γιώργος Πατεράκης (Balldogs) 1
 3 Πάνος Δοξαστάκης (Athletico Ambaleiro) 1
ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ